Warning: getimagesize(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /home/virtualki/147061/wp-content/themes/starter-7/extend/wp_shorts.php on line 111

Warning: getimagesize(): Failed to enable crypto in /home/virtualki/147061/wp-content/themes/starter-7/extend/wp_shorts.php on line 111

Warning: getimagesize(https://siomkajlo.pl/wp-content/uploads/2014/02/logo.png): failed to open stream: operation failed in /home/virtualki/147061/wp-content/themes/starter-7/extend/wp_shorts.php on line 111
  • banner
  • banner
  • banner

Obsługa prawna

Kancelaria prowadzona przez radcę prawnego Tomasza Siomkajło oferuje obsługę prawną i doradztwo prawne dla przedsiębiorstw. W zakres jej usług wchodzi opiniowane umów, statutów i innych dokumentów oraz prowadzenie bieżącej obsługi prawnej w firmach w zależności od ich potrzeb. Kancelaria oferuje m.in.:

  • reprezentowanie przedsiębiorstwa przed sądem w procesach gospodarczych,
  • cywilnych oraz karnych, sporządzenie umów, statutów, regulaminów, pozwów, wezwań do zapłaty,
  • prowadzenie windykacji bezpośredniej w przypadku niewypłacalności dłużnika,
  • pomoc w prowadzeniu dużych projektów restrukturyzacyjnych,
  • wsparcie w zarządzeniu przedsiębiorstwem w celu wyeliminowania ryzyka popełnienia wykroczeń gospodarczych i podatkowych.

Obsługa prawna w Kancelarii kierowana jest do przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji na rynku oraz do firm rozpoczynających swoją działalność. Tomasz Siomkajło pomaga w sporządzaniu wniosków i dokumentacji do KRS oraz oferuje zastępstwo prawne w sprawach rejestracji spółek z Gliwic i innych miast.

W celu zapewnienia Klientom kompleksowej obsługi, radca prawny współpracuje z notariuszami, doradcami podatkowymi, tłumaczami przysięgłymi oraz rzeczoznawcami. Kancelaria obsługuje firmy, których siedziba mieści się na Górnym Śląsku, oraz przedsiębiorstwa zagraniczne, które wybrały Gliwice jako nową lokalizację.

Kancelaria oferuje pomoc telefoniczną i mailową w ramach stałej obsługi prawnej i nagłego doradztwa prawnego. Ponadto Klienci są przyjmowani w Kancelarii lub w ustalonym wcześniej miejscu. Radca w razie potrzeby odwiedza Klientów również w ich siedzibie.

Kancelaria prowadzona przez radcę prawnego Tomasza Siomkajło oferuje obsługę prawną i doradztwo prawne dla przedsiębiorstw. W zakres jej usług wchodzi opiniowane umów, statutów i innych dokumentów oraz prowadzenie bieżącej obsługi prawnej w firmach w zależności od ich potrzeb. Kancelaria oferuje m.in.: reprezentowanie przedsiębiorstwa przed sądem w procesach gospodarczych, cywilnych oraz karnych, sporządzenie umów, statutów, regulaminów, pozwów, wezwań do zapłaty, prowadzenie windykacji bezpośredniej w przypadku niewypłacalności dłużnika, pomoc w prowadzeniu dużych projektów restrukturyzacyjnych, wsparcie w zarządzeniu przedsiębiorstwem w celu wyeliminowania ryzyka popełnienia wykroczeń gospodarczych i podatkowych. Obsługa prawna w Kancelarii kierowana jest do przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji na rynku oraz do firm rozpoczynających swoją działalność. Tomasz Siomkajło pomaga w sporządzaniu wniosków i dokumentacji do KRS oraz oferuje zastępstwo prawne w sprawach rejestracji spółek z Gliwic i innych miast. W celu zapewnienia Klientom kompleksowej obsługi, radca prawny współpracuje z notariuszami, doradcami podatkowymi, tłumaczami przysięgłymi oraz rzeczoznawcami. Kancelaria obsługuje firmy, których siedziba mieści się na Górnym Śląsku, oraz przedsiębiorstwa zagraniczne, które wybrały Gliwice jako nową lokalizację. Kancelaria oferuje pomoc telefoniczną i mailową w ramach stałej obsługi prawnej i nagłego doradztwa prawnego. Ponadto Klienci są przyjmowani w Kancelarii lub w ustalonym wcześniej miejscu. Radca w razie potrzeby odwiedza Klientów również w ich siedzibie.